retardovanost

slovak | 15.03.2010

retardovanost niektorych ludi nepozna hranice...milujem ked sa na temu madarsko-slovenskych vztahov zacnu vyjadrovat ludia(ti najuvedomelesji slovaci), ktory v zivote nevystrcili paty z domu, na vlastne oci nevideli ziveho madara a na madarov nadavaju uz len z principu...keby ste sa konecne pozreli aj za hranice tych svojich kysuc a oravy uvideli by ste ze madari su presne taky isty ludia ako vy... lebo vy nenavidite madarov uz len preto ze su madari... ano, je to velke hrdninstvo a nezistne vlastenectvo nadavat na madarov... ale skuste sa pozriet na seba... vysvetlite mi,preco by smk nemohlo mat zastupenie vo vlade? na slovensku zije 0.5 miliona madarov, preco by si nemohli presadzovat vlastne zaujimy? vlastne zabudol som,utvoria si autonomiu a pripoja sa k madarsku... ach boze,niektory ste tu taky smiesny... som hrdy ze som slovak, ale toto cim dalej tym viac xenofobne a nacionalisticke slovensko sa mi zachvilu zhnusi... zdravym ludi, ktori este nestratili zdravy rozum a pozeraju sa na celu vec so stipkou nadhladu... tim ostatnym prajem rozum(k meninam, na narodky, pod stromcek) :)

Pridať nový príspevok